Mesleki Eğitim

Mesleki Eğitim

Meslek eğitimi kendinizi geliştirmeniz ve iş hayatınız için oldukça önem taşımaktadır. İyi bir eğitimle bir insanın hayatı tamamen değişebileceği için, meslek eğitimini iyi bir eğitim merkezinde almanızda yarar vardır. Aksi takdir de eğitim aldıktan sonra da kendinizi eksik hissedersiniz. İşte tam da bu noktada, Bilkent Eğitim Merkezi devreye girmektedir. Bünyemizde bulunan, alanında uzman eğitimciler sayesinde üst düzeyde, kaliteli bir eğitim almış olursunuz.  Eğer bir mesleğiniz yoksa, her şeyin sonu değildir. İyi bir meslek eğitimi aldığınızda, bir meslek sahibi olabilirsiniz.

Eğitimlerinizi başarılı bir şekilde tamamlayarak, bir işe girebilir hatta kendi işinizi bile kurabilirsiniz. Türkiye de işsizlik oranının oldukça fazlalaştığı bu günlerde, Bilkent Eğitim Merkezi olarak sizlere bu konuda destek vermekteyiz.  Bünyemizde alacağınız eğitim sayesinde, işsizlik oranı azalacak ülkemize daha yararlı bireyler yetişecektir. Eğer sizlerde bir mesleğiniz olsun istiyorsanız bünyemizde bulunan kurslara başvurmalısınız. Bilkent Eğitim Merkezinde sizlere, ilgi duyduğunuz bölüm hakkında bütün teorik ve uygulamalı eğitimler verilmektedir. Grup olarak alınan eğitimlerin yanı sıra, özel ders imkanından da faydalanabilirsiniz. Böylelikle sevdiğiniz meslekte profesyonel olabilirsiniz.

Bilkent Eğitim Merkezinin Amacı

Bilkent eğitim merkezinin başlıca amacı, işsizlik oranını azaltmak ve ülkemizin gelişmesini sağlamaktır. Hayat şartları nedeniyle iyi okullarda okuyamayan insanlara bir çıkış yolu göstermektir. Unutmamanız gereken bir şey vardır ki, insanın yaşı kaç olursa olsun iyi bir eğitim alarak hayatı tamamen değişebilir. Bilkent Eğitim Merkezi olarak bizler, sizin profesyonel eğitimciler tarafından iyi bir meslek eğitimi almanızı sağlamaktayız. Bünyemizde bulunan bölümlerin fazlalığı, mesleki eğitim kursumuza göstermiş olduğunuz ilginin sonucudur. Bu konuda bizi tercih ettiğiniz için sizlere teşekkürlerimizi borç biliriz.

Hayallerinizdeki Mesleğe Bilkent Eğitim Merkezinde Kavuşun

 

Hayal ettiğiniz mesleğe kavuşmak hiç zor değildir, Bilkent Eğitim Merkezi sayesinde hızlı bir şekilde teori ve uygulamalı kurslarımızı tamamlayarak, meslek sahibi olmanız mümkündür. İş bulmakta zorlanan insanların çoğu Bilkent Eğitim Merkezinde meslek eğitimi kursu almış, sevdiği meslekte ilerleyerek kendine güzel bir hayat kurmuştur.  Sizlerinde işlerinizde daha başarılı olarak kendinizi kanıtlamanız, iş bulmanız ve işinizde kolayca yükselebilmeniz için bizler tüm ilgi ve sevgimizle eğitim vermekteyiz.

Meslek Eğitiminin Yararları Nelerdir

Türkiye de genç nüfus oranı git gide artmaktadır. Üniversite mezunu kişi sayısı da geçmiş yıllara kıyasla oldukça fazladır. Günümüzde işsiz kesimin çoğunluğu üniversite mezunudur. Artık sadece üniversite mezunu olmak, iş bulmanız konusunda çözüm değildir. İşverenler üniversite mezunu olmasına değil, mesleğinde ne kadar iyi bu durumu göz önünde bulundurmaktadır. Bu yüzden üniversite mezunu olan kişilerin bile meslek eğitimi alması gerekmektedir. Meslek sahibi olmak isteyenlerin, önünde oldukça fazla seçenek vardır. Bu seçenekler göz önünde bulundurulursa, iş sahibi olma ihtimali fazladır. Bilkent Eğitim Merkezi olarak sizleri meslek sahibi olmanızı sağlarken aynı zamanda iş bulmanız konusunda da elimizden geleni yapmaktayız.

 

 

 

Bilkent Eğitim Merkezinde Bulunan Meslek Dalları

Bilkent eğitim merkezini tercih ederseniz, alacağınız kaliteli meslek eğitimi sayesinde iyi bir meslek sahibi olabilirsiniz. Her insanın farklı alanlara ilgisi vardır. Hoşlandığınız alana yönelip, işini severek yapan bireyler arasına girmeye ne dersiniz, aşağıda bahsettiğimiz meslek dallarından birini seçerek, meslek edinmeye başlayabilirsiniz. Bilkent Eğitim Merkezinde bulunan meslek dallarını şu şekilde sıralayabiliriz;

·        Bahçecilik

·        Cam Teknolojisi

·        Dericilik

·        Döşemecilik

·        Fotoğrafçılık

·        Gemi yapımı

·        Tesisat teknolojileri

·        Giyim üsreticiliğ

·        Güzellik ve saç tasarım uzmanlığı

·        İnşaat teknolojisi

·        Kağıt teknolojisi

·        Konaklama Hizmetleri

·        Kuyumculuk

·        Mermercilik

·        Matbaacılık

·        Metal işleri

·        Plastikçilik

·        Saatçilik

·        Reklam tabelacılığı

·        Motorlu araç teknolojileri

·        Seramik

·        Satış elamanı

·        Tekstil

·        Yiyecek ve içecek hizmetleri

Göster:
Sırala: